Hudební produkce
Hudební produkce
Ozvučení na obřad
Ozvučení na obřad
Osvětlení a ozvučení
Osvětlení a ozvučení

Hudba na svatbu | Hudební produkce po celé České republice

DJ na svatbu, ozvučení svatebního obřadu, svatební DJ produkce, karaoke show

Svatební produkce mne velice baví a rád se s Vámi podělím o mé mnoholeté zkušenosti, které jsem nasbíral během mého působení jako DJ na svatbu. Vaše přání je mým cílem a naprostá spokojenost mou motivací a klíčem k úspěšnému podnikání. Hudební svět je můj život a pevně věřím, že je to z mých vystoupení cítit.

Na Váš "velký den" zajistím kompletní hudební servis nebo jen večerní party. Vše záleží na domluveném rozsahu služeb a Vašich přáních. Můžete využít například celodenního servisu, kdy Vám ozvučím svatební obřad, hostinu a následující hodiny zpříjemním vhodným hudebním podkladem, který naváže na večerní zábavy.

Schůzka se svatebčany je vždy vítána. Osobně se poznáme a u kávy probereme Vaše představy, harmonogram a hudební požadavky. Každé svatbě se věnuji tak, jako by byla má vlastní. Osobní a individuální přístup je tedy samozřejmostí.

yes Reference
(svatebčany oblíbená místa, kde často jako svatební DJ vystupuji)

Letenský zámeček (Praha), Areál Botanika (Unhošť), Pivovárek Koliba (Litoměřice), Romantický Hotel Mlýn (Karlštejn), Restaurace Petřínské Terasy (Praha), Farma Michael (Netvořice), Hotel ERMI (Jince), Zámek Štiřín (Kamenice), Hotel Čertousy (Praha), Restaurace Léta Páně (Praha), Hotel La Park (Kladno), Hotel Všetice (Netvořice) a mnoho dalších ...

Hudební produkce | DJ na svatební večírek

Vždy vystupuji na profesionální úrovni s propracovaným hudebním konceptem největších hitů od 60´tých let po současnost. Skladby vybírám pečlivě tak, aby se hosté bavili a taneční parket neopouštěli. Hudební představy a přání konzultuji se svatebčany předem. Během mého vystoupení jsou písničky na přání vítány.

Svatební obřad | kompletní zajištění ozvučení obřadu

Jako letitý zvukař se rád postarám o ozvučení svatebního ceremoniálu. Skladby na obřad Vám pomohu vybrat a sestavit. Vhodné songy dodají kouzlo celému svatebnímu obřadu. Zajistím hladký průběh Vašich důležitých okamžiků. Příprava hudby může být po předchozích konzultacích v mé režii. Písničky připravím tak, abyste se nemuseli o nic starat.

Ozvučení a osvětlení svatby | vlastní technické zázemí

Ozvučím prostor špičkovou technikou, zahrádku a terasu dozvučením odposlechovou bedýnkou. Nabízím i možnost nazvučení více místností zároveň. Zaručuji příjemný zvuk a rozumnou hlasitost. Vhodným a decentním osvětlením navodím správnou atmosféru tak, aby se hosté cítili opravdu dobře. V ceně základní nabídky služeb DJ na svatbu je zahrnuto základní ozvučení a osvětlení tanečního prostoru.

Jak postupovat a co je potřeba k produkci zajistit?

Nejdříve je důležité ověřit dostupnost termínu. Zašlete prosím co nejvíce informací, které jsou potřeba k přesné cenové kalkulaci (viz formulář v kontaktech). Následně sjednáme osobní setkání, na kterém probereme veškeré potřebné detaily a podepíšeme objednávku.

V místě konání je pouze potřeba zajistit stabilní stůl na techniku, volnou zásuvku na 230V a parkování osobního vozu.
Nemusíte se mnou mít žádné starosti. Technické vybavení přivezu, nainstaluji a po akci zase odvezu.

K instalaci techniky je potřeba přibližně hodina a půl. Na noční demontáž postačí hodinový prostor.
Ubytování na akcích nevyžaduji.

Ceny svatebních služeb na rok 2019

Vyplňte prosím kontaktní formulář zde...

Základní nabídka svatebních služeb se pohybuje od 6000,- CZK a zahrnuje 6 hodin produkce (moderování v českém jazyce), kvalitní ozvučení prostoru značkou QSC, přehrávače a mixážní pult Pioneer, decentní osvětlení tanečního parketu, bezdrátový mikrofon, kabeláž, stativy, instalační a demontážní práce.

Pro vypracování cenové nabídky mne, prosím, kontaktujte na info@djhancz.cz.
Veškeré dotazy Vám také rád zodpovím na telefonním čísle 728 478 328.