Hudba na oslavě
Hudba na oslavě
DJ olsavy a párty
DJ olsavy a párty
Zvukařské služby
Zvukařské služby

Oslava a párty | Hudební produkce na Vaší oslavu či večírky

DJ na oslavu narozenin, DJ na soukromou akci, DJ na párty

DJ na narozeninovou oslavu je další velice specifickou hudební kapitolou, na kterou jsem plně připraven a mohu nabídnout bohaté profesní zkušenosti. Každý rok realizuji desítky zakázek, při kterých klienti slaví svá životní jubilea.

Kvalitní hudba je důležitou součástí každé oslavy a vím, že průběh večerní zábavy záleží hodně na schopnostech DJe. U mne je samozřejmostí, že každé zakázce a produkci věnuji maximální péči tak, abyste byli naprosto spokojení a Vaši hosté se celý večer dobře bavili.

Velice rád Vám zahraji také na dalších soukromých akcích, jako jsou večírky, plesy, party a další společenské události po celé České republice.

Nabízím profesionální zvukařské služby, včetně kompletního technického vybavení. Ozvučení kapely, zpěváka, hudební skupiny a další vystoupení umělců a muzikantů. Vše záleží na dohodě a požadavcích zákazníka.

Každou akci předem konzultuji s klientem a osobně připravuji tak, aby vše dopadlo dle Vašich představ.

yes Reference
(top místa, které jsem jako DJ na oslavu, večírek a párty navštívil)

Grand Hotel Bohemia, Hotel Diplomat, Zámek Štiřín, Panorama & corinthia hotel, Hotel Mandarin Oriental, Hotel InterContinental, Café & Bar Střelecký ostrov, Tančící dům, Villa Richter, Hanavský pavilon, SaSaZu, Zámek St.Havel, Hotel Všetice, restaurace Léta Páně, Parníky Praha a mnoho dalších...

DJ na oslavu | hudba na oslavě narozenin

Hudební záběr mám opravdu velice rozsáhlý. Vlastním archiv čítající téměř půl milonu skladeb české a zahraniční tvorby. Není tedy problém zajistit zábavu s hudebním konceptem "Best of 1960 - 2017". Písničky vybírám pečlivě tak, aby se všichni hosté bavili. Během mé produkce je hudba na přání vítána. Součástí základní nabídky DJ na oslavu je kvalitní ozvučení a decentní osvětlení tanečního prostoru.

DJ na večírek | hudba soukromou párty, večírek nebo ples

Zajistím hudební podkreslení Vašeho večírku, párty, plesu či jiné společenské akce. Namixuji koktejl těch nejžádanějších tanečních hitů. Při vystoupeních používám moderní techniku renomovaných světových značek. Po předchozí konzultaci společně sestavíme hudební koncept tak, aby vyhovoval danému publiku a probereme technické požadavky. Základní ozvučení a osvětlení je součástí základní nabídky služeb.

Ozvučení akce | práce zvukaře

Nabízím rozsáhlejší služby v oblasti ozvučení akcí. Pokud potřebujete na Vaší oslavě, večírku, párty nebo plese nazvučit kapelu, zpěváka, hudební sbory či jiné umělce, tak velice rád zajistím vše potřebné a jako profesionální zvukař se postarám o hladký průběh celého vystoupení. Ceny za zvukařské práce a techniku jsou individuální a záleží na velikosti prostoru, množství použitého vybavení a dalších požadavcích. Pro přesnou kalkulaci mne, prosím, kontaktujte.

Co je potřeba k hudební produkci DJe?

Veškeré technické vybavení, kabeláž a stativy vozím vždy vlastní. Na místě potřebuji mít nachystaný stabilní stůl na techniku o rozměrech cca 120x60cm, volnou zásuvku na 230V a parkovací místo k vykládce a nakládce techniky.

K instalaci základní aparatury je potřeba přibližně hodina a půl. Na noční demontáž postačí hodinový prostor.
Ubytování na akcích nevyžaduji.

Ceny DJ služeb na oslavu, večírek, párty na rok 2019

Vyplňte prosím kontaktní formulář zde...

Základní nabídka svatebních služeb se pohybuje od 6000,- CZK a zahrnuje 6 hodin produkce (moderování v českém jazyce), kvalitní ozvučení prostoru značkou QSC, přehrávače a mixážní pult Pioneer, decentní osvětlení tanečního parketu, bezdrátový mikrofon, kabeláž, stativy, instalační a demontážní práce.

Pro vypracování cenové nabídky mne, prosím, kontaktujte na info@djhancz.cz.
Veškeré dotazy Vám také rád zodpovím na telefonním čísle 728 478 328.